Tomášikova-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Jan Bakos 26. augusta 2019

Je krásne, že sa vysadili stromčeky, ale zodpovední očividne zanedbali ich údržbu.

06. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

novovysadené suché dreviny evidujeme, budú nahradené a ošetrené pletivom proti psom.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania