Bajkalská-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Jan Bakos 27. augusta 2019

Dopravné značenie je umiestnené nízko a navyše zasahuje do cyklotrasy.

03. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
11. apríl 2020

Martin Uváček

Táto značka sa tam už nenachádza. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.