Blagoevova - vodiči jazdia po chodníku


V riešení
meno
Michal 28. augusta 2019

Na casti chodnika je povolene parkovanie ale zvysok chodnika je CHODNIK a nie cesta. Po nej veselo chodia vodici az ku zastavke MHD a tam parkuju. Este su tak drzi, ze trubia, ked tadial niekto ide peso! Podla vsetkeho tam bol kedysi osadeny stlpik.

28. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie územného rozvoja a dorpavy, o doriešení Vás budeme informovať.
08. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
výkon dohľadu nad dodržiavaním ustanovení zákona č. 8/2009 Z.z. o cestnej premávke je výhradne
v kompetencii poriadkových zložiek (Mestská polícia, Policajný zbor SR).
Žiaľ, doteraz nebola schválená avizovaná novelizácia zákona o cestnej premávke, ktorá mala zamedziť takémuto zneužívaniu chodníkov.
10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Príslušníci Exp. MsP BA V popri plnení ďalších služobných úloh zamerajú svoju činnosť aj na riešenie parkovania vozidiel na Blagoevovej ulici v Bratislave.
Ďakujeme za podnet.

Bc. Marcela Sabinová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania