Hradská-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

dobry den, prosim o vycistenie chodnikov na Hradskej ulici . po celej dlzke ulice su chodniky zanedbane, spinave, zaburinene a nehovoriac o tom ze su krive a prepadnute. je to velmi frekventovana cesta a aj chodci by si zasluzili pekne chodniky.

27. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. september 2019

ema

dobry den, naco cakate? preslo uz dost casu a vy ste mj poslali zatial iba vzorovu odpoved a nic sa neudialo.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.