Ráztočná-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Dobry den, Rada by som sa informovala ci sa planuje dokoncenie chodnika ktory by prepojil vybudovany usek chodnika pri zeleznicnej stanici smerom k zbernemu dvoru. Chodievame tadial z Piniovej pravidelne kocikmi smerom ku kruhacu a je narocne tento kúsok prechadzat po kamennom useku. Urcite by ten kusok dokonceneho chodnika smerom ku zbernemu dvoru pomohol. Dakujem pekne za odpoved

27. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Komunikácia Raztočná je v správe Magistrátu hlavného mesta. Preto podnet zasielame im. Pekný deň
Kto? Magistrát hl. mesta

Mgr.Henrieta Dvorská
27. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania