Sokolská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Peter 26. augusta 2019

Skoro pol roka bez pohnutia odstavené vozidlo, ktorému medzičasom aj vypršala platná STK, EK (jún 2019). Parkuje na Sokolskej, pred min. zahr. vecí, ako sú vyhradené miesta pre rezidentov.

27. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet preposielame oddeleniu životného prostredia. Na auto bude umiestnená výzva na odstránenie, ktorú treba naplniť do 60 dní. V opačnom prípade bude auto odtiahnuté.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
28. august 2019

Jerome

ked si clovek pozrie odkazy z celej BA, tak sme zavalani autovrakmi, premyslame, co robia inspektori v terene? Nevidia?
05. september 2019

Peter

auto už má aj papuču od MP
05. september 2019

Jerome

a vyzva bola umiestnena?
10. september 2019

Peter

Jerome, nie žiadna výzva nebola do dnešného dňa na auto umiestnená. Len tá papuča a lístoček od MsP. Asi 2 týždne sú pre mestskú časť málo času :( Inak na uliciach Sokolská, Hlboká, Fraňa Krála je dosť aút bez platných STK, EMK a nik s tým nič nerobí. ak budem mať čas nafotím a dám sem... + autá vôbec nedodrživajú v okolí vyhradené parkovacie státia pre obyvateľov (aj keď to by človek ešte chápal), no najhoršie je , že polícia toleruje parkovanie uprostred križovatky, na chodníkoch, v obytnej zóne a to tak že s kočíkom mamička neprejde po chodníku a ani smetiarske auto po ceste. Prídu až na zavolanie, aj to ako zázrakom najskôr vyjde pol osadenstva z ministerstva zahr. vecí a odídu s autami a až potom príde MsP, náhoda?
10. september 2019

Jerome

admin, budte taky laskavy a vyzvite Stare Mesto a aj Magistrat, pod ktory spada MsP, nech sa onecne vyjadria a RIESIA podnety obcanov!
Stare Mesto, ak citate odkazy! tak poslite svojich inspektorov do terenu a nech sa pozru na Sokolsku, Hlboku, Frana Krala...na auta bez STK

... a MsP na auta bez nalepiek Staromestana...ako chcete zvladnut parkovaciu politiku, ked nedokazete roky odstranovat vraky a kontrolovat rezidentske zony...preco MsP nerobi pravidelne kontroly?
Dalej: vari zamestnanci MZV su nadludia? preco ich zamestnanci zaberaju rezidentoM parkovacie miesta?? Ved maju vybudovane parkovisko a koniec ulice F.Krala je velkoryso ZADARMO parking!!
16. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
16. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ospravedlňujeme sa, že výzva dodnes nebola umiestnená, v najbližších dňoch to napravíme.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
16. september 2019

Jerome

tri tyzdne od prislubu je dlha doba!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania