Čierny chodník-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Ján Pálik 26. augusta 2019

autobus MHD dlhodobo pretláča vozovku v ktorej sa urobila kolaj cca.15m kde stojí voda aj niekolko dní a špliecha na chodník spolu s drobným asfaltom,nakolko tam vytvoril výtlk ktorý stále rastie...

27. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

výtlk bol nahlásený dodávateľovi na opravu.

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania