Piešťanská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Marek 29. augusta 2019

Dobry den,

uz takmer mesiac stoji na ulici toto auto. Ma prazdnu zadnu pneumatiku. Domnievam sa, že majitel sa ho takto chcel zbavit. Bol to taxík. Ale zrejme uz dosluzil.

Dakujem za preverenie.

17. september 2019

Marek

Auto bohužiaľ stále stojí na "svojom mieste".
10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
19. január 2020

Marek

Dobrý deň,
bohužiaľ, nič sa nezmenilo, auto stále zaberá rovnaké miesto.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania