Magurská-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Na Magurskej ulici majitelia/spravcovia domu bojuju proti psom tym, ze olepili 6ks lamp verejneho osvetlenie plagatmi a zakazmi, po ktorych na lampach ostalo lepidlo a spina a najnovsie na verejny chodnik nastriekali napisy. Ziadam MC NM, aby vyzvala spravcu domu na okamzite odstranenie napisov a zdrzania sa takychto krokov do buducnosti.

10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujem za Váš podnet.
Podnetom sa zaoberá oddelenie životného prostredia a územného plánovania.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania