Banšelova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

Dlhodobo odstavené vozidlá s ktorými sa nehýbe, jedno je úplne vybrakované. Druhé je na českých značkách a o kúsok ďalej je aj tretie na rakuskych značkách. Zbytočne tam blokujú 3 parkovacie miesta. Všetky áutá sú rovnaké.

09. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v prípade, že uvedené vozidlo má platné EČV – SK, ale je bez platnej EK alebo TK bude postúpené na príslušný Okresný úrad - odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií na priame vybavenie, nakoľko riešenie takýchto vozidiel je v jeho kompetencii.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
09. september 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Okresný úrad

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania