Konventná-Kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení

Pravidelne preplnene koše

02. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
váš podnet preposielame oddeleniu životného prostredia. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania