Jozefa Hagaru-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení
meno
Miro 27. augusta 2019

Na Hagarovej ulici .č3 sú dlhodobo odstavené 2 motorové vozidla bez platnej STK a EK. Patria jednému majiteľovi. Modré už bolo nahlásené:
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/70658/jozefa-hagaru-dlhodobo-odstavene-vozidla-vozidlo-s-ecv-bez-platnej-tk-a-ek
Od januára 2019 platí nový zákon o odpadoch a nie je problém ich odtiahnuť. Riešia to takto už v mnohých mestách na Slovensku. Prečo je problém v Bratislave?

03. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za pripomenutie vrakov. Oba sú už v riešení z našej strany. Ich odstránenie predpokladáme v ideálnom stave do konca októbra.

S pozdravom
Kto? Oddelenie životného prostredia a dopravy
Kedy? do konca októbra

MÚ Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania