Višňová-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený
meno
Anna Mesárošová 28. augusta 2019

Dobrý deň,
chcem nahlásiť poruchu osvetlenia pri workoutovom ihrisku za Višňovou ulicou (vľavo od Bárdošovej ulice). Lampa sa vypína v pravidelných intervaloch, alebo bliká. Ospravedlňujem sa za obrázok, nemám lampu odfotenú a bez obrázka mi nechcelo prijať podnet.
Ďakujem.

S pozdravom
Mesárošová Anna

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania