Tehelná-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Novomešťan 29. augusta 2019

Vnútroblokový priechod medzi Tehelná č.15 a Tehelná č.17 - vyhodený stavebný odpad.

12. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podľa vyjadrenia oddelenia verejného poriadku neporiadok bol odstránený.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania