Fedinova - preplnený kôš na ihrisku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Preplnené koše na ihrisku aj vedla pri fitnes ihrisku.

30. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, o údržbu smetných košov sa postarajú pracovníci MP VPS Petržalka.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka
31. august 2019

Anonymný užívateľ

S údržbou smetných košov majú pravidelne problém aj na Fedinovej - pred vchodmi od Jiráskovej.
31. august 2019

Andrej

A dá sa MP VPS BA-Petržalka kontaktovať cez Vás nejako? Vďaka.
02. september 2019

Anonymný užívateľ

Andrej, a to je problém si dať do Google: MP VPS BA-Petržalka a kontaktovať ich osobne + do kópie dať MÚ Petržalku?
https://www.mpvps.sk/kontakt.php
03. september 2019

Andrej

Máte pravdu, nie je to problém, ale som zvyknutý zaslať podnet cez apku sem a neriešiť :) Poväčšinou to stačilo. A aj z toho mám pocit akože aký veliký aktivista ja som :D
17. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v čase konania kontrolnej obhliadky bol odpadový kôš na ihrisku Fedinova riadne vyprázdnený (fotodokumentácia). Odpadové koše vo frekventovaných lokalitách môžu byť prechodne preplnené,
a to najmä počas víkendového obdobia, keď sa obsluha košov nevykonáva. K ich preplneniu však často dochádza aj nedostatočným stlačením obalov (napr. pet fľaše, plechovky, obaly z rýchleho občerstvenia a pod.). Takýto odpad rýchlo prevýši kapacitu smetnej nádoby a dochádza tak k znečisteniu okolia.
V prípade, že koše budú opakovane preplnené, stačí nám znečistenie nahlásiť a my obratom zabezpečíme nápravu.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka
17. september 2019

Andrej

Super, ďakujem pekne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania