Mikulášska-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený

Nefunkčné verejné osvetlenie na Mikulášskej ulici. Začína to tu byť dosť nebezpečné...

06. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Dané miesto bolo skontrolované a chyba bola odstránená.

Siemens Mobility, s.r.o.
06. september 2019

Martin

Ďakujem za odstránenie poruchy. 👍

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania