Račianska-neporiadok -neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Marian Paul 30. augusta 2019

Po vykoseni travy pod stanicou ostala plocha posiata odpadkami, casto rozmixovanymi od kosacky.

01. september 2019

Martin U

To je problém snáď posledných 25 rokov. Pokial tam železnice nedajú plot a k nemu hneď koše, tak to bude ľudí stále zvádzať hádzať smeti len tak dole.
02. september 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: vlastník SR

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania