Autobusová zastávka OD Slimák - Kukučínova

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Matej Šebej 17. februára 2014

Prostredie zastávky pozostáva zo zlepenej a veľmi nerovnej cesty. Táto je v čase výdatných zrážok plná vody, ktorá nemá kam odtekať a miestami sa objavujú aj jamy. Konečná zastávka je len symbolická - tvorí ju prakticky len ceduľa s číslami autobusov 98 a 50 ale pôsobí nedôstojne - ceduľa je pokrivená a v blízkom okolí sú porozhadzované smeti.

Prosím o opravu asfaltového povrchu zastávky, vybudovanie prístrešku pre cestujúcich, napravenie informačnej tabule a upratanie zastávky. Ďakujeme za zaslanie podnetu, Pavol Kuštár.

18. február 2014

roman

Podla mojho nazoru bude na tuto zastavku maximalne pridany kos na odpadky. Na viac nebudu peniaze..
18. február 2014

Martin J.

Este si pamatam, ked tu mal konecnu autobus cislo 38. A to je 40 rokov. Cely tento cas tu neboli schopni vybudovat pristresok.
Myslim si, ze by stacilo prepustit niekolko ich grafikonovych specialistov, ktori cele roky, ze akoze "vyladuju" dopravu a hned budu peniaze.
18. február 2014

Vlado

Ale na druhej strane treba povedat, ze ak by bol na Kukucinovej hladky asfalt, tak vodici by po nej jazdili ako zmyslov zbaveni. U nas potrebujeme bud hladke cesty s retardermi alebo rozbite cesty bez retarderov.
03. marec 2014

Majo

Skor potrebujeme menej retardov!!!
18. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa, že sme na podnet v minulosti neodpovedali. Mrzí nás nedôsledná komunikácia z minulosti. Dnes sa snažíme o jej zlepšenie a v rámci toho sa vraciame aj k starším podnetom.
O Vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie.
Ďakujeme za nahlásenie podnetu a veríme, že Vaša skúsenosť v budúcnosti bude s našou komunikáciou lepšia.

S pozdravom
Kto? Oddelenie hromadnej dopravy

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. január 2021

Roman

Preboha, magistrat, toto mi nerobte, ja som za tych skoro sedem rokov aj zostarol a ked som zbadal ze sa po takej dobe niekto naozaj pozrel na tento podnet, skoro som zinfarktoval... Lebo niektore podnety su tu ako hodenie "flasky s listockom o pomoc" do mora... :-)
19. január 2021

Anonymný užívateľ

Je naozaj veľmi zaujímavé, že všetky povolenia a výstavba koridoru k Bille sa zrealizovala šmahom ruky. Avšak priechod pre chodcov stále nie!
22. jún 2021

Anonymný užívateľ

Ten priechod pre chodcov mesto nevybudovalo do dnešného dňa!
22. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
15. september 2021

Anonymný užívateľ

A dlhoročný problém je aj chýbajúci priechod pre chodcov na tomto frekventovanom mieste!!!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania