Trnavská cesta-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Nerozumne umiestnena dopravna znacka, braniaca vo vyhlade pri pripajani sa z Trnavskej na Vajnorsku ulicu. Znacka je tak umiestnena ze vodicovi schova autobus, osobne auto a vyhlad na pruh.
Velmi nebezpecne. Dakujeme za vyriesenie situacie.

10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Situáciu preveríme.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania