Haburská-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

Dobrý deň, prosím o orezanie konárov na stromoch v parku na Haburskej ulici. Dlhe konáre poskytujú výborné podmienky pre nocľah bezdomovcov, ktorí v parku vykonávajú svoje potreby, popíjajú a robia neporiadok. ďakujem

10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
20. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

pracovníci odboru životného prostredia vykonajú obhliadku a po preverení majetkovo-právnych vzťahov bude rez zaradený do harmonogramu.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

rez dreviny bol zaradený do harmonogramu. Realizácia prebehne v priebehu budúceho roka.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania