Lietavská - odtokový žľab zasypaný odpadom

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin Nýdr 02. septembra 2019

Zodpovedný: Magistrát!!!
Žiadam o vyčistenie odtokového žľabu zasypaného odpadom a zeminou z opravy chodníka firmou MBM Group.
Žiadam o odstránenie stavebného odpadu z výstavby chodníka ktorý ostal v zeleni medzi chodníkom a vozovkou a zarastá burinou. Zodpovedná firma MBM Group, nechali to tam, zeleň neuvideli do pôvodného stavu.

03. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
žľab na Lietavskej ulici je vyčistený.

S pozdravov

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania