Björnsonova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení

neodpratane smeti, zaroven kos nelogicky umiestneny v ulicke pri neprejazdnom podchode - pritom na samotnej Sancovej (roh s Bjornsonovou) by to bolo vhodnejsie, tam byva pravidelne v trave mnozstvo spakov, flias a odpadu

16. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
asi nedopatrením sa do podnetu dostala nesprávna fotografia. Prosím, mohli by ste nám poslať foto predmetného smetného koša? Vopred ďakujeme.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
24. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
na základe informácie od zadávateľa podnetu prideľujeme status vyriešený.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
[email protected]

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania