Haburská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Martin 02. septembra 2019

Dobry den

Rad by som nahlasil vozidlo v Ruzinove bez EČV a platnej STK a EK.

Vozidlo sa nachadza na Haburskej 31, 831 04 Bratislava v zakrute kde podla situacie ako auta parkuju (nevyznacene parkovacie pruhy) nie je moznost prejazdu vacsieho vozidla.

V pripade krizovej situacie by sa zachranne zlozky nedostali do nasej slepej ulice.

Vozidlo je tam odstavene, nepojazdne bez predneho kolesa uz 3 mesiace.

Preto Vas prosim o neodkladne odstranenie vozidla.

Auto: RENAULT Clio
Farba: CIERNA
Adresa: Haburská 88/31, 831 04 BA

Podla vsetkeho je to uz nahlasene s pred mesiaca a ziadna vyzva na odstranenie.

Od predosleho podnetu uz vozidlo nema EČV.

Dufam ze "kompetentne" osoby necakaju na mesiac pred volbami kedze boli len nedavno a dalsie su v nedohladne aby sa mohli volicom ukazat...

09. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na auto bola vylepená 60 dňová výzva na odstránenie.
Po tejto lehote bude auto odtiahnuté zazmluvnenou spoločnosťou.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania