Rybničná-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

chybajuci kontajner na smeti

02. september 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, Peter,
posielam na Dopravný Podnik Bratislava.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
03. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet!
Smetná nádoba bude osadená.

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť
27. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, smetný kôš po odcudzení bol opätovne osadený v 38. kalendárnom týždni (minulý týždeň). Ešte raz ďakujeme za nahlásenie problému.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti
28. september 2019

Peter G

dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.