Trenčianska-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 05. septembra 2019

V pravom jazdnom pruhu - pred výjazdnom na Bajkalskú - je výrazne prepadnutá cesta. Je potrebná urýchlená oprava.

06. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. september 2019

Haky

A všimnite si, kadial ide ten cyklista (na fotke vpravo)! Pritom cyklostezka je tá zelená vlavo!!!! Je to tam stály problém. Iba uskakujete pred bicyklami a to tam JE!!!! cyklostezka.
11. september 2019

obcan

Aj ja sa pridavam k HAKY: NIKTO nekontroluje cyklistov na chodnikoch, a specialne ked je urobena cyklostezka a my, chodci, sme ohrozovani na zdravi a de facto aj na zivote. Cyklista, ked niekoho zrazi, sa jednoducho voberie a ujde - chodec moze skoncit v nemocnici, dokonca na voziku! Tak co s tym, zodpovedni??!!!!
22. september 2019

Anonymný užívateľ

Hurá! - už ho lokalizovali a aspoň označili. ;-)
20. október 2019

Anonymný užívateľ

Tá diera a "maják" tam svietia dodnes :-(
28. október 2019

Michal

magistrát viete preveriť čo sa deje? výtlk je fakt veľký a vo večerných hodinách ťažko viditeľný. tu značku dal niekto preč. cca 3dni dozadu som tam šiel.
28. október 2019

obcan

1 promile tsunami tu a Slovensko by neexistovalo. To je taky problem opravit cast frekventovanej cesty?!?
03. december 2019

Obyvateľ Ružinova

Opravené. ďakujem.
04. december 2019

Anonymný užívateľ

Obyvateľ Ružinova, a foto by nebolo?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania