Mamateyova - neostrihaný krík

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený

Prosim mohli by sa dat ostrihat kriky na krizovatke Medvedovej-Gettingova?vznikaju tam kriticke situacie,ked nie je vidno do krizovatky.Minuly rok som to nahlasoval a rychlo to prisli ostrihat

05. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.
05. september 2019

Martin Melichac

Dakujem:)je to fakt kriticke miesto a mie je vidno..vela chodcov tam tiez prebehuje cez cestu
23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
o úpravu sa postarajú pracovníci MP VPS Petržalka.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka
23. september 2019

Martin Melichac

dakujem..budem cakat,chodim tadial denne..zatial nic sa nedeje
03. október 2019

Martin Melichac

Dobry den, mesiac presiel od nahlasenie a nic sa nedeje...caka sa kym sa stane havaria,alebo tam niekoho prejde?Dakujem
18. október 2019

Martin Melichac

Dobry den,mozete preposlat moj dopyt znova..1.5 mesiaca bez reakcie.Najma ze sa zasadne v nedelu polievaju ulice,teraz na jesen.Pred volbami to bolo ostrihane do tyzdna..teraz 1.5mesiaca..dakujem a pozdravujem,najma toho polievaca ulic za nedelny priplatok
20. október 2019

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
22. november 2019

Martin Melichac

Je smutne,ze od 02.10 nie je schopna samosprava pomoct obcanovi.Pred volbami to bolo ihned..prosim aka je mailova adresa kam sa to ma poslat na Mest.cast?skusim aj ja..dik

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania