Hradištná-parkovanie-problémové


Uzavretý
meno
Ma Sa 03. septembra 2019

Dobrý deň,
na sídlisku Hradištná boli vybudované parkovacie miesta, ktoré boli ubraté zo zelene. Napriek tomu, že tieto miesta sú voľné, autá parkujú na príjazdových a prístupových cestách vedúcich priamo ku vchodom. V prípade potreby a núdze RZP, hasičov a polície je nemožné sa dostať priamo pred vchod domu! Tento problém je každý deň, vo dne, v noci. Prosím o kontrolu, prípadne označenie dopravnými značkami, možno i vyznačením žltými čiarami na ceste.
Ďakujem.
priložené foto je ilustračné, nejedná sa o tento podnet

04. september 2019

Eva

Mozno by pomohli aj biskupske klobuky, ktore umoznuju prejazd sanitky, hasicov, ale nie auta...ine MC ich maju....skoda znicenia sidliska Hradistna tymi Jamborovymi nelegalnymi parkoviskami, ktore neposudila ani len policia, nesplnaju hygienicke poziadavky - svetla zasahujuce pri parkovani do bytov nie su v sulade s hygienickymi zakonmi a daju sa zahlasit na RUVZBA. No a najma uz davno sa mala uprednostnovat pesia doprava a cyklodoprava a posilovat skor stojany na bicykle pri kostole napr, a nie ze sa este aj do kostola musia vozit vsetci....mali by ist prikladom ked uz su duchovnejsi ako ti, ktori tam nejdu:)
08. september 2019

MaSa

poloprázdne parkovisko pri kotolni a parkujúce autá na úzkych cestách na trávniku...
23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
prosím o zmenu zodpovednosti na OR PZ Bratislav IV, v ktorého kompetencii je kontrola a udeľovanie sankcií za porušovanie dopravných predpisov, a to aj v prípade státia na miestnych komunikáciách v rozpore so zákonom o cestnej premávke.

Mgr. Erika Labašková
referent organizačných vecí a podnikateľských činností
Mestská časť Bratislava-Devínska Nová Ves
30. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, tento podnet bol preverený hliadkou exp. MsP BA IV a na mieste bolo zistené, že vozidlo sa tam už nenachádza.
Ďakujeme za podnet.

Bc. Marcela Sabinová
30. september 2019

MaSa

Dobrý deň. Prosím o opakované kontroly na celom sídlisku Hradištná. Ďakujem.
10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Vykonávanie kontrol je plánované v rámci činností hliadok Exp. MsP BA IV.
Ďakujeme za podnet.

Bc. Marcela Sabinová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania