Hradištná-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK


V riešení
meno
Anonymný užívateľ 05. septembra 2019 Odoslané z mobilnej aplikácie

podla overeniestk vozidlo ma prepadnutu stk uz rok a podla fotky je jednoznačne, ze sa nehybe a teda je nepojazdne/nesposobile na premávku po pozemnych komunikáciach

23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
prosím o zmenu zodpovednosti. Vzhľadom na to, že automobil má evidenčnú značku, ďalšie kroky sú v kompetencii Okresného úradu.

Mgr. Erika Labašková
referent organizačných vecí a podnikateľských činností
Mestská časť Bratislava-Devínska Nová Ves
23. september 2019

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný na Mestskú políciu. Na Okresný úrad nemáme mailový kontakt. Ak ho má niekto k dispozícii, budeme radi, ak nám ho pošlete.

Ďakujeme.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
17. október 2019

Odpoveď samosprávy

Hliadka Exp. MsP BA IV podnet preverila, pričom bolo zistené, že vozidlo sa už na pôvodnom mieste nenachádza. Vozidlo bolo nájdené na inej ulici a bolo zistené, že nemá platnú STK. V súčasnosti sa pracuje na postúpení veci na MiÚ Brtislava - Devínska Nová Ves na ďalšie riešenie.
Ďakujeme za podnet.

Bc. Marcela Sabinová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania