Sibírska-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Marek 08. septembra 2019

Dobry den

chcel by som nahlásiť dlhodobo stojace vozidlo na ulici Sibirska. Na prvý pohľad vyzerá zachovalo, ale pri detailnejsom prehliadnuti vidno pod sklami mach. Je to tmavo sivá Honda Accord sedan. Pri pohľade na Manhattan je to prvé auto sprava. Na tom istom mieste stoji uz viac ako rok.

Dakujem za preverenie.

10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania