Bojnická-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Jojo 08. septembra 2019

Pri kontajnerovom stojisku je neporiadok. Miesto je potrebné vyčistiť.

10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Neporiadok bol odstránený.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.