Magnetová-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Michaela Juríčková 08. septembra 2019

Na ulici Magnetová vznikajú čierne skládky, hromadí sa odpad z domácností, elektro spotrebiče, pneumatiky a pod. Na ulici Pri dvore a pri vstupe do bývalého štadióna detto. Nachádzajú sa tu garáže v stavebne nevyhovujúcom stave ohrozujúce okolie, kde sa hromadí odpad ako v nich, tak pred nimi a v okolí. Z tohto miesta sa stala verejná skládka odpadu. Zeleň na pozemkoch je v dezolátnom stave, zarastené pozemky sú preto výborným miestom práve pre čierne skládky a udomácnených bezdomovcov. Prosíme o pomoc a výzvu na majiteľov znečistených pozemkov. Takto nemôže Bratislava predsa vyzerať! Prosíme o kamerový systém a vyčistenie náletovej zelene o údržbu zelene a okolia, čo prispeje k odstráneniu takýchto skládok!

10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania