Dobrovského-rozvodné siete-poškodená rozvodná skriňa

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Peter Oravec 09. septembra 2019

Poškodená rozvodná skriňa na Dobrovičovej, prosím o opravu a údržbu.

10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Západoslovenská distribučná, a.s., Landererova 1, 811 09 Bratislava
26. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

žiadame o upresnenie čísla domu, pri ktorom sa uvedená skriňa nachádza, z fotky to nevieme určiť.
Ďakujeme za pochopenie.

V prípade potreby nás môžete kontaktovať na zákazníckej linke 0850 333 999 v pracovných dňoch v čase 7.00 h - 19.00 h.

S pozdravom
Západoslovenská distribučná, a. s.
Daniela Molnárová
26. september 2019

Peter Oravec

Dobrovského ulica má asi 100 metrov. A je na nej asi 5 vchodov do domu. Ešte akú výhovorku si nájdete? Je to na čísle 3.
Prosím o preposlanie p. Molnárovej.
03. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Naši pracovníci poškodenú rozvodnú skrinku preveria.

Pán Oravec pre preverenie hociakého podnetu potrebujeme presnú adresu (alebo opis pri akom objekte sa skrinka nachádza). Naším úsilím je všetky podnety preveriť a zabezpečiť objekty v správe Západoslovenskej distribučnej, a.s..
Sme radi, keď zákazníci spolupracujú a nahlasujú nám takéto podnety.
Ďakujeme za spoluprácu.

V prípade potreby nás môžete kontaktovať na zákazníckej linke 0850 333 999 v pracovných dňoch v čase 7.00 h - 19.00 h.

S pozdravom
Západoslovenská distribučná, a. s.
Daniela Molnárová
03. október 2019

Peter Oravec

Pani Molnárová,
evidentne spolupracujem a podnet som vám nahlásil.
Okrem toho si dovolím zopakovať, že Dobrovského ulica má 100 (slovo sto) metrov a je na nej asi 5 vchodov do domu. Ak by tam prišiel pracovník vášho podniku, bola by to pre neho otázka asi 30 sekúnd, aby zistil, pred ktorým vchodom je poškodená rozvodná skriňa. Takže vaša otázka na číslo domu bola zbytočná a alibistická.
Mimochodom, poškodená skriňa je aj na Ulici Pri starej prachárni, tu je k tomu podnet:
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/70249/pri-starej-pracharni-rozvodne-siete-poskodena-rozvodna-skrina
Podnet je pritom od nahlásenia už takmer pol roka neriešený. Pre istotu, je to pred číslom domu 10.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.