Škultétyho-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Neriešený
meno
Peter Oravec 08. septembra 2019

Nejde o chýbajúci priechod, ale kategória iné pri priechodoch nie je. Ide o to, že prichod je na križovatke Škultétyho/Kukučínova namaľovaný na takom mieste, že chodci, ktorí naň vstupujú (v smere od tržnice), vôbec nemôžu tušiť, aká situácia je na ceste, resp. či sa blíži auto sprava. Pritom zákon jasne hovorí, (parafrázujem) že chodec nesmie vstúpiť na priechod, ak sa blíži auto. Umiestnenie priechodu, resp. zahnutie cesty však chodca núti najprv vojsť na cestu (na priechod) a až potom sa pozerať, či ide auto. Prosím o systémové riešenie (úpravu polohy priechodu, úpravu zahnutia cesty a pod.).

27. september 2019

Novomešťan

MÚ BANM mlčí !
Sú tam ešte ?
10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
25. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

priechod sa nachádza na komunikácii Škultétyho čo je komunikácia III. triedy v správe MČ Bratislava Nové Mesto. Podnet posielame im.

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania