Trnavská cesta-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Michaela 08. septembra 2019

Na viacerých miestach v bratislave sa deje to ze zrazu chodnik zmizne a nepokracuje prechodom pre chodcou alebo dalsim chodnikom musite prejst po ceste.

10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
30. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na základe podnetu pripravíme v križovatke Trnavská - Rožňavská projekt priechodu pre chodcov cez Trnavskú cestu. Vzhľadom na to, že je potrebné zabezpečiť bezbariérovú úpravu chodníkov v mieste nového priechodu, požiadame Oddelenie stavebných činností magistrátu o zaradenie tohto návrhu do zoznamu investičných akcií.

S pozdravom

Oddelenie dopravného inžinierstva
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania