Metodova-stavby a budovy-neohlásené stavebné úpravy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Čulý stavebný ruch oproti gymnáziu Metodova, ale nikde nie je označenie stavby, kto ju povolil a iné náležitosti....

10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
10. september 2019

Rene Stach

klasika situácia nikto nič nevie a občan čuduj sa?
11. september 2019

E.B.

A čuduj sa... Stavba označená: bytový dom Ludwologov mlyn. Čiže ďalšie zahustovanie mesta pokračuje!!! Kde budú majitelia nových 69 bytov parkovať? Akože ďakujeme, pán starosta... :/
17. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na stavbu je vydané stavebné povolenie a je riadne označená.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania