Podháj-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Čiary na ceste a prechod sú po prerábke cesty nedokreslené. Ide o veľkú cestu v blízkosti školy cez ktorú chodievajú deti domov, čiže chýbajúci prechod môže byť nebezpečný . Prosím o riešenie. Ďakujem

05. september 2019

Kik

Ide o ulicu Podhaj , nie Studenohorska
10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.