Bakošova-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

V riešení

Lavičky na celej ulici by potrebovali nový náter a celkovo opravu. Plánuje sa take niečo? Ďakujem

26. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

MČ Lamač na svojom území opravuje a natiera lavičky priebežne počas celého roka. MČ Lamač má však na svojom území 340 lavičiek, z ktorých väčšina potrebuje menšiu či väčšiu opravu. Každopádne je v pláne postupne opraviť všetky tieto lavičky.

Ing. Marek Poláš, odborný referent ŽP, MÚ MČ Bratislava - Lamač.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.