Bohrova - neaktuálna značka


Vyriešený

Zabudnutá značka blokujúca parkovacie miesto

17. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Ďakujeme za podnet. Príslušníci Exp. MsP BA V podnet preveria a podniknú príslušné kroky k zabezpečeniu nápravy.

Bc. Marcela Sabinová
18. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, bolo zabezpečené odstránenie dopravného značenia, ktoré sa už na mieste nenachádza.
Ďakujeme za podnet.

Bc. Marcela Sabinová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.