Jiráskova - zle viditeľný priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
MaK 07. septembra 2019

Prechod smerom od Lidla do sidliska Tupolevova je malo znaceny a auta na nom nezastavuju, stali sa tu za posledne roky viacere nehody z toho jedna smrtelna. Prechod v noci zle vidno, takisto ako dalsi prechod na zakrute smer zastavka Švabinského a cez den tu auta idu rychlo a nezastavuju. Je to velmi frekventovany prechod a je nebezpecny. Trebalo by dat minimalne svetelne vystrazne znacenie pri vstupe chodca na vozovku a poriadne osvetlenie!

10. september 2019

Chcem Zmenu

Neviete v ktorom roku sa tam stála ťa tragická nehoda ?
10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. december 2019

MaK

Dobrý deň, nespomínanam si presne, v ktorom roku sa stala, bude to už možno aj 10 rokov dozadu. Bola to susedka s dvoma deťmi. Bohužiaľ návrh doteraz nebol riešený a napríklad v tme a dažďi, je len otázka času kedy sa tam niečo podobné zopakuje, rovnako ako aj na prechode v zakrúte o kúsok ďalej pri zastávke na Švabinského a na prechode o križovatku skor pri zastávke Smolenická.
29. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií podnet eviduje, momentálne pracuje na projekte organizácie dopravy na Jiráskovej ulici. V rámci neho bude obnovený aj uvedený priechod pre chodcov.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania