Tupolevova - vertikálna značka obrastená konármi stromu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Tomas 08. septembra 2019

"neviditelna" dopravna znacka "zakaz vjazdu" v jednosmerke, obrastena konarmi stromu..

09. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.
11. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
údržba bude vykonaná pracovníkmi MP VPS Petržalka.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania