Závodná-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Dzulinocka 06. septembra 2019

Dobrý deň,

Chcela by som nahlásiť chýbajúci priechod pre chodcov na ulici Zavodna (vedľa ul. Svornosti).

Ďakujem

11. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujem za podnet chýbajúceho priechodu pre chodcov na ul. Závodná.
Je potrebné, aby referát dopravy a miestnych komunikácií spracoval projekt organizácie dopravy, následne predložil do operatívnej komisie pre určovanie dopravných značiek a dopravných zariadení Magistrátu hl. mesta SR Bratislavy a po schválení projektu môžeme pristúpiť k realizácii dopravného značenia na Závodnej ulici.

S pozdravom
Kedy? 1 mesiac

Mgr. Monika Kovácsová
odd. ŽP, OaCH
25. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe konzultácie s príslušníkom Krajského dopravného inšpektorátu Policajného zboru v BA, chýbajúci priechod pre chodcov tam nie je z dôvodu svetelnej signalizácie.
Podnet preposielam hlavnému mestu SR v Bratislave.

S pozdravom

Mgr. Monika Kovácsová
odd. ŽP, OaCH
30. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania