Ľuda Zúbka-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený
meno
Lucia Brnova 09. septembra 2019

Poškodená lavička L.Zubka 2-4 zozadu vchodu L. Zubka 4

09. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie. Aktuálne zbierame údaje o poškodených lavičkách, ktoré zadávame dodávateľovi s požiadavkou na opravy. Zaraďujeme do plánu.
Kto? odd.životného prostredia
Kedy? jeseň 2019

Ing. Mária Smiešková
odd.životného prostredia
08. december 2019

Tomáš Sokol

je ich tam poskodenych viac
11. december 2019

Tomáš Sokol

11.12.2019 - lavicky su opravane
11. december 2019

Lucia Brnova

ano, velmi fajn.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.