Námestie hraničiarov - výrastky dreviny zaberajú chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Tento chodník sa pomaly stáva nepriechodným, nakoľko výrastky tejto dreviny z topoľa ho zarastú.

09. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.
23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetná lokalita je vo vlastníctve spoločnosti BILLA , vlastníka vyzveme na realizáciu nápravných opatrení.
Kto? Billa, s.r.o.
02. október 2019

Martin U

Celý výčnelok s prerasteným kríkom bol odstránený a miesto neho bol spravený chodník. Takze nie je potrebné toto miesto šikmo obchádzať. Teda vyriešené.
09. október 2019

Martin U

Aktualizuje niekto Petržalské podnety? Tento je už vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania