Drotárska cesta-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Dorka Kičikolevová 10. septembra 2019

Po oprave plynovodu, napriek tomu ze sa zasiahlo do prilahlych chodníkov, sa evidentne nikomu nechce chodniky opravit alebo dat do povodneho stavu. Skuste ist tadialto s kocikom alebo invalidnym vozikom!

10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

chodník budeme opravovať budúci rok na jar.

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania