Šalviová-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

Pri vyjazde zo Salviovej je zle usadeny poklop kanalizacie

17. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania