Farského - odstavený Opel Astra s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
milos 08. septembra 2019

jedna sa o dlhodobo odstavene vozidlo Opel Astra, ktore ma prepichnute kolesa,neplatnu STK a EK a vyteka z neho olej

09. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
parkovisko je vo vlastníctve spoločnosti TPD, s.r.o.
Kto? TPD, spol. s.r.o.
09. september 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: TPD, s.r.o.

bratislava@tpd.sk
13. september 2019

milos

mna to nezaujima tak napiste TPD nech odstrani tento vrak ked je parkovisko v jeho kompetencii
24. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetným vozidlom sa Mestská časť Ba-Petržalka zaoberala už krátko pred podaním podnetu.
Olej pod vozidlom pri prvej obhliadke nebol zaznamenaný. Vytekajúce prevádzkové kvapaliny neboli zaznamenané ani pri opätovnej obhliadke vykonanej práve na základe informácie z podnetu.
V prípade, že autor podnetu trvá na svojom, je možné vykonať spoločnú obhliadku.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania