Záporožská - Jazda a státie na cyklotrase a pešej zóne


V riešení

jazda a statie na cyklotrase a pesej zone

18. október 2019

Odpoveď samosprávy

Príslušníci Exp. MsP BA V majú kontrolu uvedenej lokality zahrnutú do výkonu pravidelných kontrol v rámci bežnej hliadkovej služby.
V prípade, že občania majú podozrenie z páchania protiprávneho činu, môžu kontaktovať MsP na skrátenom telefónnom čísle 159. Na miesto oznamu bude ihneď vyslaná hliadka MsP, ktorá preverí oznámenie zo spáchania priestupku a v prípade jeho potvrdenia ho neodkladne vyrieši v zmysle platných právnych predpisov. Ak sa príslušníci MsP dozvedia o priestupku prostredníctvom webovej stránky, spravidla už uplynie veľký časový úsek a vodiči z miesta odídu, takže priestupok už nemôžu riešiť.
Ďakujeme za podnet.

Bc. Marcela Sabinová
19. október 2019

Mmm Msm

nevidel som tu hliadku iba v aute ako prefrci cez rontgenovu alebo popri bile na rusovsku.
04. máj 2021

Mmm Msm

opat kazdu chvilu nejake auta tentokrat do prevadzky. uz by bolo nacase nieco s pesou zonou od zst petrzalka po inchebu urobit. tie klobuky si posuvaju ako chcu. msp nereaguje a tu to tiez od 9/2019 je vo vzduchu. je tam eurovelo a mnozstvo ludi.
06. máj 2021

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný na políciu.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
01. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
MsP si svoje povinnosti plní v rámci svojich personálnych a technických možností. Za obdobie mesiaca máj 2021 v tejto lokalite boli riešené 2 dopravné priestupky. Vodiči sú nedisciplinovaní a obmedzené personálne kapacity MsP neumožňujú okamžité riešenie všetkých priestupkov tak, aby občania boli spokojní. Táto lokalita je sústavne monitorovaná hliadkami počas výkonu ich hliadkovej služby.

Bc. Marcela Ťarcha
01. jún 2021

Mmm Msm

s tym suhlasim. riesenie ale vie byt aj ine, napriklad stlpiky namiesto klobukov, ktore si firmy odsuvaju ako potrebuju.
02. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ukladanie bariér, zmeny alebo doplnenia vodorovného a zvislého dopravného značenia však nie je v kompetencii MsP. Na takéto úkony je príslušný správca komunikácie.

Bc. Marcela Ťarcha

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania