M. Schneidera Trnavského-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

V riešení
meno
Monika 09. septembra 2019

Dávam podnet na totálne zničený chodník s výtlkmi, po ktorom chodí dennodenne množstvo ľudí a často po ňom behajú aj deti. Ide tu o zdravie, hlavne vo večerných hodinách.

23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Váš podnet zaradíme do plánu opráv chodníkov a v prípade dostatku finančných prostriedkov chodníčky obnovíme. Momentálne je rozpočet vyhradený na opravy už vyčerpaný ale ešte stále nám ostali nevyriešené mnohé požiadavky s vyššou prioritou.
Kto? Oddelenie územného rozvoja

Rastislav Bagar, prednosta MÚ BA-Dúbravka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania