Einsteinova - poškodená vertikálna značka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Opat poskodena dopravna znacka. Opravovana pocas leta.
Bolo by fajn sa zamysliet nad kvalitou realizacie !!!

10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. október 2019

Martin Uváček

Stále vyvalená.
25. marec 2020

Martin Uváček

Ako sa pohlo riešenie podnetu?
17. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

daná dopravná značka sa už na mieste nenachádza.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania