Račianska-zastávka MHD -znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

Zastávka Malé Krasňany smer mesto je prerastená burinou. Potrebné vyčistiť.

17. september 2019

Martin U

Zastávka bola vyčistená. Expresne rýchlo. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.